Referanslar    Kariyer    İletişim      ENGLISH   
 
Güncel
Emekliliğime ne kadar kaldı?
Web tabanlı bordro uygulama çözümü....
Muhasebe Sadece Vergi ile mi İlgilidir?
Muhasebe Outsourcinginde Büyük Kolaylıklar
Biz Muhasebeye Siz Geleceğinize Odaklanın
Teknoloji ve Güvenlik - Muhasebe
Krizin Muhasebesini Yapmak
Biz Bordroya Siz Geleceğinize Odaklanın
Teknoloji ve Güvenlik - Bordro
 
Muhasebe Sadece Vergi ile mi İlgilidir?

Bize göre Muhasebe sadece vergi ile ilgili bir iş değildir. Yönetime yol gösterme , şirket kaynaklarının korunması, iç kontrol de muhasebenin çok önemli işlevlerindendir.

 

Platin Outsourcing muhasebe bilmini bu şekilde gördüğü ve uyguladığı içindir ki; yıllardır bir çok yerli ve yabancı firmanın beklentilerini en iyi karşılayan firmalardan biri durumundadır.

 

Outsource edilmiş olsun veya olmasın. Maalesef çoğu firma yöneticisinin ve muhasebe profesyonelinin mesleğe bakışı vergi ile kısıtlı olmuştur. Muhasebenin tüm fonksiyonlarını layıkıyla yerine getirmemesi ise firmaların durumlarını ve geleceklerini görmeleri açısından büyük zaafiyetler getirmektedir.

 

Halbuki muhasebesi tüm fonksiyonları ile işlemeyen bir Şirket gösterge saatleri olmadan otobanda ilerleyen bir otomobile benzer. Hızını, motor hararetini, yağın durumun bilmeyen bir şöför aracını, kendisini ve yolcuları nasıl bir tehlikeye attığını bir düşünün....

 

Biz Platin Outsourcing olarak Muhasebe fonksiyonunu; devlete karşı vazifelerin yerine getirilmesi, yönetime yol gösterme ve Şirket kaynakların korunması şeklinde gördüğümüz için Müşterilerimize büyük faydalar sağladığımızı düşünüyoruz. Yine bu anlayışımızla mesleğimizin gelişmesi açısından da örnek bir duruş sergilediğimize inanıyoruz....